Zapewnienie użytkownikom wiodących na świecie głównych akcesoriów do oczyszczania wody

Dom

Shenzhen Taoshi Water Treatment Equipment Technology Development Co., Ltd.

Orzecznictwo
dobra jakość Rura filtracyjna wody na sprzedaż
dobra jakość Rura filtracyjna wody na sprzedaż
Im Online Czat teraz

Shenzhen Taoshi Water Treatment Equipment Technology Development Co., Ltd.

1 2 3 4 5
Shenzhen Taoshi Water Treatment Equipment Technology Development Co., Ltd. Shenzhen Taoshi Water Treatment Equipment Technology Development Co., Ltd. Shenzhen Taoshi Water Treatment Equipment Technology Development Co., Ltd. Shenzhen Taoshi Water Treatment Equipment Technology Development Co., Ltd. Shenzhen Taoshi Water Treatment Equipment Technology Development Co., Ltd.

Szczegóły firmy:

Rodzaj działalności : Producent
Rynek Główny : Bliski Wschód
Na calym swiecie
marki : TS
Ilość pracowników : 300~400
Coroczne wyprzedaże : 1300000-3000000
Rok założenia : 2006
pc Export : 70% - 80%
Shen Zhen Taoshi Sprzęt do uzdatniania wody Development Technology Co, LTD, założony w 2006 roku, jest jednym z dziesięciu najlepszych dostawców filtrów do wody w Chinach.

Nasza firma znajduje się w Shenzhen i jest profesjonalnym przedsiębiorstwem high-tech, mającym dogodny dostęp do transportu.

Jesteśmy w pełni zaangażowani w produkcję zaawansowanych technologicznie akcesoriów do uzdatniania wody. Nawiązaliśmy współpracę z wiodącymi operatorami i producentami w branży. Ponadto jesteśmy upoważnieni przez FILMTEC do bycia ich głównym dystrybutorem w Chinach.

Skupiamy się na badaniach i rozwoju, zapewniając naszym klientom najwyższej jakości i innowacyjne produkty. Ponadto stosujemy rygorystyczne środki kontroli jakości, aby zapewnić niezawodność naszych produktów.

Dzięki solidnemu kredytowi biznesowemu, doskonałym usługom posprzedażowym i nowoczesnym zakładom produkcyjnym, zdobyliśmy doskonałą reputację wśród naszych klientów na całym świecie.

Kładziemy nacisk na rozwój i wprowadzamy na rynek nowe produkty każdego roku. Nasze produkty sprzedają się dobrze na rynkach krajowych i zagranicznych, takich jak Bliski Wschód, Azja Południowo-Wschodnia, Azja Południowa, Afryka, Ameryka, Euro itp.

Nasze produkty są pozytywnie oceniane przez klientów. Realizujemy zasady zarządzania „Najwyższa jakość, Najwyższa jakość usług, reputacja jako pierwsza” i będziemy szczerze tworzyć i dzielić sukces ze wszystkimi klientami. Zapraszamy do kontaktu z nami, aby uzyskać więcej informacji i czekamy na współpracę z Tobą!

Szczegóły kontaktu
Shenzhen Taoshi Water Treatment Equipment Technology Development Co., Ltd.

Osoba kontaktowa: Miss. Cindy

Tel: 18038178527

Faks: 86-0755-2968-7211

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)